Ekonomi

QNB Finansbank 77.000 TL Ödeme Verecek! Emekli ve Çalışan bu ödemeleri alabilecekler!

QNB Finansbank 77.000 TL Ödeme Verecek! Emekli ve Çalışan bu ödemeleri alabilecekler! QNB Finansbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm bireysel müşterileri için yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanyada 77000 TL’ye kadar sizlerde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri hemen hesabınıza aynı gün içinde alabileceksiniz.

Cep telefonunuz üzerinden ve internet siteleri üzerinden banka şubelerine gitmeden de başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması ve kredi puanı yüksek olması gerekiyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan kişiler uygun faizlerle işlemlerine bu banka üzerinden yapabilecek ve kredi ödemelerini gerçekleştirerek, rahat bir nefes alabileceklerdir.

Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve bu bankadan 77000 TL nakit kredi kullanabilmektedir. Başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda da emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını yapabildikleri gibi kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yapabilmektedirler.

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak SMS ile çok basit…

QNB Finansbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise, TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda atmış oldukları ücretli mesaj ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak. 77000 TL’ye kadar da onay alıp almadığını hemen görebilecektir.

Emekli maaşınızı bu bankalara taşıyarak daha yüksek limitlerde krediler kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılan kredi başvurularında şartları uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak isteyen emeklere destek verilecektir.

Başa dön tuşu