Güncel

QNB Finansbank 5030 numarasına mesaj atanlara 30000 TL ödeme yaptı! Sizlerde alabilirsiniz!

QNB Finansbank 5030 numarasına mesaj atanlara 30000 TL ödeme yaptı! Sizlerde alabilirsiniz! QNB Finansbank yeni yapmış olduğu kredi kampanyasında Aralık ayı sonuna kadar cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunacak olan tüm bireysel müşterileri 30000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

QNB Finansbank yapmış olduğu bu kampanyada bireysel müşterilerin banka kredi şartlarına uygun olması durumunda, TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi onayı aldıkları hakkında bilgileri SMS ile sizlere gönderecektir.

Cep telefonu üzerinden başvuru:

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak gönderdikten sonra değerlendirme sizin kimlik numaranız üzerinden yapılarak, sonuçta kısa mesaj ile gönderilecektir.

50 30 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onay alırsanız, banka şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı, kullanabilir veya banka hesabınızın olması durumunda internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu