EkonomiGüncel

QNB Finansbank 19 yaş üzerinde olanlara 50 bin TL ödeyecek! 50 bin TL ödeme hemen verilecek

QNB Finansbank 19 yaş üzerinde olanlara 50 bin TL ödeyecek! 50 bin TL ödeme hemen verilecek. QNB Finansbank 50000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi ödemesi verecek kampanyayı resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların 19 yaşından büyük olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için başvuru şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verileceği açıklandı.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğini söylemek isteriz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara 1400 ve üzerinde bir kredi puan olması durumunda işlem yapılmaktadır.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak, kredi alabilmektedir. Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz ve onay olabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi verilmektedir.

Kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu