Ekonomi

PTT SMS ile İhtiyaç Kredisi Dönemi Başlattı! Daha Önce Onay Alamayanlara 40.000 TL Ödeyecek

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olması durumunda vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecek olan bu bankadan 40000 TL ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ptt, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştirecek.

DAHA önce bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak onay alamayan tüm vatandaşlara da ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmaları için uygun faizlerle kredi ödemesi verecek olan PTT, yaptığı bu kampanyada kredi notu düşük olan bireysel müşterilere de destek olmaktadır. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Uygun faizlerle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek, PTT üzerinden SMS ile hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz.

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Emekli olan kişiler, PTT üzerinden kredi almak için maaşını PTT’ye taşıması gerekiyor.

Ptt, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ptt üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirebileceğini de söylemek isteriz. Ptt üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizler de kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuz üzerinden hemen ücretli bir mesaj atmanız istenmektedir. Ptt, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, o mesajı: 30 50 numarasına göndererek başvurunuzu gerçekleştirerek, 40000 TL ödeme alıp almadığınızı görebilirsiniz.

Başa dön tuşu