EkonomiGüncel

PTT para dağıtıyor! PTT’den nakit alacak kişilere 30 bin TL ödeme verilecek, Kredi notu gerek yok!

PTT para dağıtıyor! PTT’den nakit alacak kişilere 30 bin TL ödeme verilecek, Kredi notu gerek yok! Ptt üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte PTT ve Aktif Bank arasında başlatılacak olan kredi işlemleriyle birlikte bireysel tüketici kredisi kullandırılacağı açıklandı. Banka kredi notu düşük olan tüm vatandaşlar için başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde onay alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için banka müşterisi olmaması durumunda da işlem yaparak, 30000 TL kredi ödemesi alabilirler.

Ptt yapmış olduğu bu kampanyada bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli olması ve sigortalı olarak çalışıyor olmasını istemektedir. Emekli olup, bu banka üzerinden kredi kullanacak olan kişiler banka müşterisi olması durumunda istedikleri zaman kredi başvurusunu, PTT şubelerine giderek de yapabilir veya cep telefonları üzerinden SMS atarak da yapabilmektedir. Emekli olup, kredi kullanacak olan kişiler eğer emekli maaşı PTT üzerinde değilse, maaş, taşıma işlemleri sonrasında ilk maaşını aldıktan sonra bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredileri cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yaparak alabilecek.

  • PTT yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek, bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve sonucunu da 5 dakika içerisinde öğrenmiş olacaksınız.

Ptt, yazın boşluk bırakın mesajını bıraktıktan sonra sizlere aktif Bank üzerinden değerlendirme yapılır ve kredi puanınızın düşük olması durumunda bile sizlere onay verilmektedir.

Başa dön tuşu