Ekonomi

PTT önleri kuyruk oldu! Bankadan açıklama geldi, Kimliğini alan PTT’ye gidiyor

PTT önleri kuyruk oldu! Bankadan açıklama geldi, Kimliğini alan PTT’ye gidiyor. Ptt üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi açıklandı. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde Aktif Bank ile birlikte vermiş oldukları ortaklaşa kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri vermektedir.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi ödemeleri verilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde 5 dakika içerisinde sonuç alabilir ve onaylanan kredinizi hesaba yatırabilirsiniz.

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunursunuz. Ptt üzerinden 30 50 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi ödemeleriniz çok hızlı bir şekilde işlem yapılabilmektedir.

Başa dön tuşu