EkonomiGüncel

PTT kredisi gündem oldu! TC kimlik numaranızı yazarak PTTden ödeme alın!

PTT ile birlikte Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşları için belirtilen şartlar dahilinde Kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecek yeni bir kredi kampanyası başladığı açıklandı. PTT ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların acil ihtiyacı olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

Sadece bireysel müşterileri değil emekli olan kişilere ve devlet memuru olan vatandaşlara da tüketici kredisi imkanı sağlayan PTT oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan Bu işlemlerde ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek Kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

PTT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşları için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda Kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verileceği açıklandı. PTT ile birlikte Aktif Bank arasında başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda Kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

PTT üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsunuz PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 30 50 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara banka hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Başa dön tuşu