Ekonomi

PTT gece haberi! PTT üzerinden nakit alacak kişilere 100 bin TL ödeme verilecek!

PTT gece haberi! PTT üzerinden nakit alacak kişilere 100 bin TL ödeme verilecek! Ptt üzerinden nakit kredi kullanacak olan emekliler maaş taşımalarını yaptıktan sonra bu banka üzerinden istedikleri zaman kredi başvurularını yapabilir, diledikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanabilmektedirler.

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankadan yapmış olduğu kampanyaları katılabilir, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredi söylemesi olabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza alabilirsiniz. Emekli maaşı PTT üzerinden alan tüm vatandaşların nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için ihtiyaç kredisi ödemesi adı altında verilecek olan bu kredileri, diledikleri zaman katılabiliyorlar.

Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası, Ocak ayı kampanyası.

PTT ve Aktif Bank arasında sadece emekliler için başlatılan bu kampanyalarda 100000 TL kredi kullanacak olan kişilere 24 ay vadeli işlem yapılırken,1000000 TL altında yani 50000-de ile altındaki kredilerde ise 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor.

PTT Aktif Bank aracılığı ile birlikte verilecek olan bu kredilerde şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlara PTT, SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı sunacaktır. Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderin. 30 50 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi ödemesem ne kadar olduğu hakkında bilgiler sizlere kısa mesaj gönderilmektedir.

PTT şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini hızlı bir şekilde yapacak olan tüm kişilere banka 5 dakika içerisinde sonuç verir, onaylanan bu krediler ile birlikte de hesaplarınız ödemeler alarak kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Başa dön tuşu