Ekonomi

PTT Garanti Bankası ve Denizbank 40.000 TL Nakit Kredi İçin Kolları Sıvadı! Başvuru Bekliyor…

Ptt, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman kredi ödemeleri verilecektir. Ptt, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, 40000 TL’ye kadar işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

PTT KREDİ

Ptt üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için PTT şubelerine gitmeden SMS atarak işlem yapabiliyor.

Sms ile PTT üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranız: 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bu bankadan kredi almış olursunuz.

DENİZBANK KREDİ

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden mesaj atabilir veya bankanın mobil uygulaması üzerinden de işlem yapabilmekte. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verilmekte.

En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar cep telefonlarından SMS atarak, kredi kullanabilir.

Sms ile DenizBank üzerinden 40000 TL kredi almak istiyorsanız kredim TC kimlik, doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

GARANTİ BBVA BANKASI KREDİ

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizler de kredi başvurusunda bulunmak için şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz, kampanyaya katılabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kolay bir şekilde alabilmektedir.

Garanti Bankası şubeleri üzerinden ve başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapacakları başvurularda, düşük faizlerle krediler verilmektedir.

Başa dön tuşu