Ekonomi

PTT ev hanımlarına ödeme vermeye devam edecek; Kampanya 3 ay daha sürecek!

PTT ev hanımlarına ödeme vermeye devam edecek; Kampanya 3 ay daha sürecek! Ptt ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile birlikte kampanya başlatılan ihtiyaç kredisi ödemeleri 30000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olmak şartı ile birlikte sizlere ödenmektedir.

Ptt, son zamanlarda yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların emekli olması, bireysel müşteri olması ve ev hanımı olması durumunda da kredi alabileceği haberi verildi.

Ptt üzerinden kredi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşların belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecek ve krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ptt, ev hanımlarına vermiş olduğu bu kredi kampanyasında nakit kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapacak ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak bu bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

PTT VE AKTİFBANK EV HANIMLARINA KREDİ ÖDEYECEK!

Aktifbank n-kolay kredi adında, 30 bin TL’ye kadar internet üzerinden kredi imkanı vermektedir. Sizlerde 30.000 TL kredi kullanacaksanız ve ev hanımı olduğunuz için bankalardan onay alamıyorsanız, Aktif Bank’ın ihtiyaç kredisini başvuru yapabilirsiniz.

  • SMS atmak için kredi yazın boşluk bırakın ve numaranızı yazdıktan sonra 30 50’ye gönderin.

Mesaj gönderdikten 10 dakika içerisinde sizlerin cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Onaylanan krediler banka şubelerinden kullanılmaz. İş adresi  veya ev adresinize gelecek banka personel ile birlikte krediyi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu