Ekonomi

PTT duyurdu: PTT üzerinden 10.000 TL ödeme almak için TC kimlik yeterli!

PTT duyurdu: PTT üzerinden 10.000 TL ödeme almak için TC kimlik yeterli! Ptt üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşları, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hemen aynı gün içinde ödenecek. Ptt ve Aktifbank üzerinde başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 10000 TL’ye kadar ödemeler verilmektedir.

Ptt ve Aktif Bank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olması durumunda başvurularını gerçekleştirmeleri ile birlikte cep telefonları üzerinden SMS ile de kredi imkanı sağlanacak. 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvurularını gerçekleştirmek için bankalardan herhangi bir icralık dosyası yoksa kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS KREDİ

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, Aktif Bank SMS numarasını olan 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda nakit onay alabilmektedir.

EMEKLİ KREDİSİ

Emekli maaş alıp, PTT üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar da emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları işlemlerde nakit kredi kullanabilecekler ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırabilecekler. Ptt üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeden önce emekli maaşınızı PTT şubesine taşımanız isteniyor.

Başa dön tuşu