EkonomiGüncel

PTT 10 bin TL ödeme haberi! Emekliler ve çalışan herkes yararlanacağı açıklandı!

PTT 10 bin TL ödeme haberi! Emekliler ve çalışan herkes yararlanacağı açıklandı! Ptt üzerinden başlatılan yeni kampanyada 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde SMS ile başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri verileceği açıklandı. PTT 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vereceğini ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak kullandıracağını duyurdu.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizler de 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilir ve onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak kullanabilirsiniz. PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, SMS ile kredi başvurusu yapabileceğini söylemek istiyoruz.

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Sms ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş müşterisi olması ile birlikte kredi ödemelerinden faydalanabileceğini söylemek isteriz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanıyor.

Emekli maaş haricinde bireysel olan vatandaşların banka kredi puanı düşük olması durumunda da kredi ödemesi alacağını bilmesi gerekmektedir.

Başa dön tuşu