Ekonomi

Öğrencilerin Eğitim Harcamasına 400 TL Hediye Ediliyor! Son Dakika Bankadan Açıklama Geldi!

Öğrencilerin Eğitim Harcamasına 400 TL Hediye! Yapı Kredi world kart kullanıcıları için eğitim harcamasına 400 TL’ye kadar worldpuan hediye ediyor. Çok çocuklu ailelerin okul masraflarını giderebilmek gittikçe zorlaşıyor. Kırtasiye masraflarından kıyafet, kitap harcamalarına erişebilmek için kampanyalarla desteklenen süreç kolaylık sunuyor. Bunun dışında özellikle özel okulların eğitim kurumu ödemeleri toplu yapıldığında worldcard ile 400 TL’ye kadar ek kazanım sağlıyor.

400 TL Hediye Başvurusu

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin eğitim kurumu harcamaları tek seferde ve 20.000 TL olduğu takdirde 200 TL worldpuan kazandıracak. 40 bin TL üzerine çıktığı anda 400 TL kazandıracaktır. 31 Aralık tarihine kadar world mobil uygulaması içerisinden kampanya katılım sağlanabilir. Cep telefonu ile kampanyaya katılabilmek için kısa mesaj kısmına SINIF yazarak bir boşluk bırakıp müşteri numarası yazılmalı 4454‘e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

400 TL Hediye Başvuru Şartı

Nakit çekim ya da puan kullanımları sürece dahil değildir. Her müşteri en fazla 400 TL ve altı puan kazanabilir. Puanlar 4 Ocak tarihinde hesaba yüklenir. Açıkta bireysel kart bulunmalıdır. Kullanılmadığında 1 ay sonra hesaptan geri alınır. Bankada kayıtlı hesap  cep telefonu numarası olmalıdır.

Başa dön tuşu