Ekonomi

Ocak sonuna kadar IBAN numaranıza ödeme olacak! Kampanya başladı ve bugün başvuru alınıyor!

Ocak sonuna kadar IBAN numaranıza ödeme olacak! Kampanya başladı ve bugün başvuru alınıyor! Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başladılar, yeni kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalara hayatıma tip kredi kullanacak olan kişilere, Denizbank ile birlikte Finansbank tarafından SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

2 banka üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak ödenmektedir.

Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Denizbank ve Finansbank tarafından yapılan bu kampanyada nakit ihtiyacınızın olması durumunda işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Denizbank ve Finansbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi puanı 1500 üzerinde olması durumunda da gelir belgesiz, masrafsız kefilsiz ve imza atmadan, ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

  • Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermesi gerekiyor.
  • QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilir, ayrıca SMS ile ihtiyaç kredisi de kullanabilir. Sms ile QNB Finansbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.

Başa dön tuşu