EkonomiGüncel

Nakit İsteyenlere 30.000 TL Ödeme Haberi: Gelir Belgesiz 2 Bankadan Karşılanacak!

Gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere belirli kredi politikalarına uygun olarak hemen işlem yapılacağı açıklandı. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde iki banka üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde yapılmaktadır.

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya bankaların cep telefonları üzerinden SMS ile başvurularını yapabilirsiniz. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 3 ay ertelemede aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilir, kredi puanı uygun olması durumunda da aynı gün içinde hesabınıza ödeme alabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 50 30 numarasına göndermeniz durumunda SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan bankalarla uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi yapacak olan Finansbank, özellikle emekli müşterilerine de yüksek limitli krediler ödüyor.

AKBANK

Akbank hesabı olan vatandaşlar, Akbank Direkt uygulaması üzerinden 30000 TL’ye kadar ödeme alabilmektedir. Akbank, hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Başa dön tuşu