Ekonomi

Meclisten geçti, Emekliye Vakıfbank üzerinden devlet destekli nakit ödemesi yapılacağı açıklandı!

Meclisten geçti, Emekliye Vakıfbank üzerinden devlet destekli nakit ödemesi yapılacağı açıklandı! Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde, Vakıfbank aracılığı ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabı üzerinden Vakıfbank emekli olan kişilere devlet destekli, nakit ödemesi yapıyor ve düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemesi vererek vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

BAŞVURU

Emekli olan kişilere uygun faizlerle kredi imkanı sağlayacak olan Vakıfbank, yapmış olduğu kredi başvurusunu internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kolay bir şekilde ödemektedir. Vakıfbank, emekli kredisi kullanacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere öncelik tanıyarak, düşük faizli kredi ödemesi veriyor. Bankanın kendi resmi internet sitesi olan Vakıfbank.com üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Başa dön tuşu