EkonomiGüncel

Meclisten geçti! Emekliler nakit alıyor! Son dakika

Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verileceği ve onaylanan bu tutar, krediler, hesaplara yatırılacağı açıklandı.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusundan faydalanabilecek ve onaylanan krediler hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde, kullanmanıza da olanak sağlanacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı sizlere kredi olarak geri dönüyor.

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, bu bankalar üzerinden emekli maaş almaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusu için emekli maaşını banka şubelerinden almaları isteniyor. Emekli maaş müşterileri yapmış oldukları başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredileri de hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak ödeme olarak alacaklarını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarımıza yatırarak ödeyecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu kampanyada özellikle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullandırırken diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız içinde sizlere destek olacaktır.

Başa dön tuşu