Ekonomi

Meclisten geçen haber! Emekliye 40.000 TL ödeme verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirerek, devlet destekli olarak kredi onay alabilecekleri 40000 TL, ödemeler ile ilgili destek kampanyası duyuruldu. Meclis onayından geçen ve 40000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli kredisi kullandırılacak.

Emekli maaşınızı daha önce Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız ve bu bankalardan kredi aldıysanız 36 ay vadeli ödemelerinizi yapabilmeniz için 40000 TL’ye kadar sizlere verilecek olan kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların hemen aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. 40000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, kredi işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilecek ve onaylanan bu krediler hesaplarımıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan…

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda banka şubeleri ve banka internet siteleri üzerinden başvuru yapma imkanları sağlanmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda kendi hesap numaranız aracılığı ile birlikte hemen bir internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve bu kampanyaya katılarak destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. başvurularını gerçekleştirmeden önce kredi faiz oranlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin banka şubelerine gitmeden de internet sitesi üzerinden faiz oranlarını öğrenebileceğini söylemek istiyoruz.

Başa dön tuşu