Güncel

Kuveyt Türk Sağlam Kart Kullanıcısına Uçak Bileti Alımına 60 TL Hediye!

Kuveyt Türk Sağlam Kart Kullanıcısına Uçak Bileti Alımına 60 TL Hediye! Kuveyt Türk Sağlam kart kullanıcıları harcadıkça kazanmaya devam ediyor. Uçak bileti alımlarında 60 TL’ye kadar indirim fırsatından şartları karşılayan tüm vatandaşlar faydalanabiliyor. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda geçerli olan kampanya online ya da fiziki kart başvurularında onay alanlar faydalanabiliyor. Banka müşterisi olduktan sonra Sağlam kart başvurusu kabul edilen her bir müşteri bilet.com üzerinden yapacakları alışverişte 60 TL indirim kazanıyor. Kampanya dönemi devam ederken şartlar tek tek detaylandırıldı. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda geçerli olacak uçak bileti alımlarında bu fırsattan yararlanabilir.

Kuveyt Türk Uçak Bileti Alımına 60 TL Hediye Kampanya Başvurusu

15 tatilin yaklaştığı bu dönemde öğrencilerin, öğretmenlerin uzakta olan kişilerin mesafelerini yaklaştıracak olan bu kampanya kapsamında sunulan fayda yalnızca Kuveyt Türk müşteri hesabı bulunan kişiler için geçerliliğini koruyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ise bilet.com internet sitesi içerisinde alacakları uçak bileti için indirim kodum var seçeneğini işaretleyerek alışverişin tamamlanması gerekiyor. 1000 TL ve üzeri harcamalarda faydadan yararlanılabilir.

Kuveyt Türk Uçak Bileti Alımına 60 TL Hediye Kampanya Şartları

İndirim kodum var seçeneği işaretlendikten sonra kredi kartının ilk 6 hanesi yazıldığında kod geçerli oluyor. Kampanyadan sağlam kart takipçileri seyahat kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. 28 Şubat 2023 tarihine kadar yapılacak olan tüm başvurular kampanya dönemi içerisinde kabul ediliyor. Kuveyt Türk sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutuyor.

Başa dön tuşu