Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’a Serenay mı Beren mi dediler! Düşünmedi bile! Kral Kaybederse de Kral kaybedildi

Uzun zaman sonra Kıvanç Tatlıtuğ’u ekranlarda görmek için heyecanlanan hayranları Kral Kaybederse dizisini çok büyük merakla beklemekteydi. Kıvanç Tatlıtuğ evlenmiş ve oğlu ve eşi ile mutlu hayatına devam ederken bu süreçte de hiç bir projede yer almamıştı. Kral Kaybederse dizisi Kıvanç Tatlıtuğ için adeta ekranlara dönme fırsatı olmuşken şok eden haber geçtiğimiz saatlerde verildi.

Adının bile heybetinin büyük olduğu Kral Kaybederse dizisi kralını kaybetti. Kıvanç Tatlıtuğ sevenlerini üzecek ve şok edecek bir şekilde Kral Kaybederse den ayrıldığını açıkladı. Peki neden?

Kral Kaybederse dizisi için Prodüksiyon gelişmeleri bile yalanmış oluşturulması adına hiç bir engel kalmamıştı. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un diziden ayrılması diziyi adeta sıfırın altına çekerken, şimdi sil baştan başlanacak…

Yazdığı eserler ile ülkeyi adeta kasıp kavuran gerçek hikayelerinin diziye aktarıldığı ve son zamanlarda da adını çok sık duyduğumuz psikolojik danışman, yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eseri Kral Kaybederse dizisi için bir tek çekimler kalmıştı. Ancak çekimler durdu, Kıvanç gitti.

Kral Kaybederse dizisi için ilk başlarda Kıvanç Tatlıtuğ’un ismi Beren Saat ile geçse de ikilinin kod Adı İstanbul filminde beraber rol alacakları hatta çekimler için yurt dışına gittikleri bile gündeme çıkmıştı.

Sonrasında Kıvanç Tatlıtuğ’un Kral Kaybederse dizisi için de başrol seçilmişti. Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaşacağı bile söylenmişti. Ancak herkes bu iki projeyi nasıl bir arada Kıvanç Tatlıtuğ yürütecek diye sorarken, korkulan oldu Ve Kıvanç Tatlıtuğ Beren Saat’i seçerek Kral Kaybederse dizisinden ayrıldı.

Şu sıralar diziyi merak eden izleyici Kıvanç Tatlıtuğ ayrılığına üzülmüşken diğer bir taraftan da yeni başrolü kim seçilecek sorusunu da sormadan geri durmuyor.

 

Başa dön tuşu