Ekonomi

Kimlikle ödeme var!Başvuru yapan kişilere 22.000 TL ödeme verecek banka açıklandı

Kimlikle ödeme var!Başvuru yapan kişilere 22.000 TL ödeme verecek banka açıklandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden 22000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için hangi bankadan işlem yapılacağı araştırılmaktadır.

QNB Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi ödemesi alabileceğini söyleyebiliriz. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin kredi puanı yüksek olması daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olması durumunda işlem yapacağını söylemek istiyoruz.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen kişiler TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderdikten sonra ihtiyaç, kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi alabilirsiniz. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan, başvurunuz sonrasında kredi işlemlerinizi hemen kullanabilmek için bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank, banka şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte de kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaparak, hemen sizleri müşteri temsilcisi, uygun faizlerle ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler vermektedir.

Başa dön tuşu