EkonomiGüncel

Kasım Ayının Sonuna Kadar Dikkat! Cumhurbaşkanı Açıkladı: Emekliye Ek Ödeme

Kasım ayı sonuna kadar devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da yapılan açıklama ile birlikte emekli olan vatandaşlara ek ödeme verileceği açıklandı. Emekli maaşınızı eğer Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde 50000 TL kadar daha önce o kredi kullanmış olan vatandaşlarda ek ödemeli kredi kampanyasına katılarak, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Kampanya dahilinde sadece emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlar, değerlendirmeye katılabilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar kullanılacak olan bu kredilerde başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda dilediğiniz zaman kredi ödemesini alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda sizlere verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olan tüm vatandaşlar, 3 ay ertelemeli kredi imkanından faydalanıyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte kullanabileceğiniz bu kredilerde devlet destekli, faiz oranlarından yararlanacağınız için düşük faiz oranları, sizlerin önüne çıkacak. bankaların kredi politikalarına uygun olan tüm emeklilere ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemelerine, hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak da kullanabilmektedirler.

En yakın banka şubesine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa hemen aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Kamu bankaları üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak içinde kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Başa dön tuşu