EkonomiGüncel

İş Bankası hesabı olanlara 3 gün içinde başvuru yapması durumunda 50000 TL ödeme verilecek!

İş bankası banka hesabı olan vatandaşlar, eğer 3 gün içerisinde başvuru yaparak, düşük faizli kredi kullanmak istiyorlarsa, gelir belgesiz 50000 TL’ye kadar bu banka üzerinden kredi alabileceği bir kredi paketi açıklandı. İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara gelir belgesiz 50000 TL kredi ödemesi verilmektedir.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması durumunda kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de gerçekleştiriliyor. Banka, resmi internet sitesi ve Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyurularda kredi kullanacak olan vatandaşlara iş Bankası hesabı olması durumunda 3 gün içerisinde başvuru yaparak, hemen 50000 TL’ye kadar ödeme verileceği haberi verildi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi olabileceğiniz iş bankası hem emekliye, hem ev hanımına, hem de bireysel olan tüm vatandaşları ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştiriyor.

İŞ BANKASI

İş Bankası üzerinden hesabı olan vatandaşların kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka kredi puanı uygun olması durumunda bankanın iş cep uygulaması üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirmesi gerekiyor. 36 ay vadeli olarak alacağınız İhtiyaç Kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan ev hanımlarının daha önce iş Bankası üzerinden kredi veya kredi kartı kullanmış olması durumunda düşük faizlerle hemen onay verileceği açıklandı.

Başa dön tuşu