EkonomiGüncel

İş Bankası Emekliye İş CEP Üzerinden Nakit Kredi Veriyor!

İş Bankası Emekliye İş cep üzerinden Nakit Kredi Veriyor! İş bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte uygun faiz oranları ile birlikte yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. İş bankası iş cep uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecektir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya başvurunuzu internet bankacılığı uygulaması üzerinden yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız, emekli maaşınızın bu bankalar üzerinde olması durumunda internet şifresi alarak, 100000 TL‘ye kadar kredi başvurunuzu 7 24 yapabilirsiniz. 7 24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceklerdir.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz ve banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde iş bankası iş cep uygulaması üzerinden verilen kredi paketine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İŞ cep, Emekli Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

İş bankası üzerinden online olarak emekli kredisi kullanmak istiyorsanız bu bankadan emekli maaşı almanız ve bankada bir hesabınızın olması gerekiyor.

Bu şekilde bir internet bankacılığı şifresi alarak banka şubelerine gitmeden kredilerinizi iş cep uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

İş cep uygulaması üzerinden, hafta sonu dahil olmak üzere kredi başvurusunda bulunduğumuzda onayı alırsanız, sizlere belirli bir limit verilecek ve bu limitte kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz. İş Bankası, emeklilere özel olarak düşük faizli krediler vermektedir.

Başa dön tuşu