Ekonomi

İş bankası açıkladı… İş cep uygulamasından 3 ay ertelemeli 50 bin TL ödeme yapılacak

İş bankası açıkladı… İş cep uygulamasından 3 ay ertelemeli 50 bin TL ödeme yapılacak. Bankalar üzerinden yapılan kampanyalarda özellikle İş bankası yapmış olduğu iş cep uygulaması üzerinden verilecek olan kredi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeye devam edecek. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişileri belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi ödemeleri, alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde uygun faizlerle işlem yapmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar özellikle iş Bankası müşterilerine kredi ödemesi olarak iş cep uygulaması üzerinden verilmektedir.

Banka kredi puanı 1350 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankadan yapılan kredi kampanyasına katılabilmektedir.

İş cep uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası ise İŞ CEP uygulaması kullanan kişilere kredi veriyor. İş cep uygulaması üzerinden kredi alacak kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi verilmektedir.

İŞ CEP uygulamasını kullanan kişiler 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi alabileceklerdir.

İŞ BANKASI ve İŞ CEP Uygulaması üzerinden kredi almak için başvuru yapacak olan kişilere hemen destek verilecek ve bu destek ödemeleri ile birlikte kredilerini de aynı gün içinde hesaplara yatıracaklardır.

Başa dön tuşu