Teknoloji

Instagram bağlantı kopyalama, instagram bağlantı adresi kopyalama nasıl yapılır?

instagram bağlantı kopyalama, instagram bağlantı adresi kopyalama, ınstagram bağlantı paylaşma gibi sorular zaman zaman karşımıza çıkmaktayken, instagram bağlantı ekleme çıkmıyor araştırması da yapılıyor.

Sosyal medya platfoprmaları arasında son zamanların en çok kullanılan platformu Instagram kullanması aslında ilk defa hesap açanlar için zor durmakta.

Gerek paylaşımını yaptığınız gerekse de paylaşılan fotoğraf, video ya da yazının bağlantısını nasıl kopyalatyacağınızı bilmiyor musunuz… işte haberimiz tam size göre…

İnternet üzerinde bir bağlantılıyı kopyalamak ne kadar kolaysa Instagram bağlantı kopyalamna işlemi de bir ok dar meşakatli durmaktadır. Ancak size yol gösterecek haberimizde instagram bağlantı kopyalama işlemini kolaylıkla yapabileceks,iniz.

Neredeyse en çok kullanılan sosyal medya platformu haline gelen Instagram konusunda bir çok eksikliği olan vatandaş mevcut.  Öyle ki gerek ünlüler gerekse de taskipçilerine anlarını paylaşmak isteyen vatandaş zaman zaman fotoğraf ve videolardan faydalanmaktayken, bu paylaşımların bağlantılarını kopyalama konusunda ne yapacağını bilmeyenlerde mevcut.İte instagram bağlantı kopyalama detayları sizlere rehberlik edecek.

instagram bağlantı kopyalama yaparken sadece herkese açık paylaşım yapan bireylerin paylaşımlarını kopyalayabileceğinizi sizlere söyleyelim, Sadece takipçilere özel bağlantıuyı kopyalasınızda takip etmeyen bir kişi bunu göremez.

İnstagram bağlantı kopyalama, adres kopyalama

Adım 1: İlk olarak, akıllı telefonunuzda (iPhone veya Android) mevcut hesabınız ile Instagram giriş bilgilerinizi girin. 

Adım 2: Şimdi de bağlantısını kopyalamak istediğiniz video ya da fotoğrafı bulacaksınız.

Adım 3: Ardından, Paylaşan kişinin yanında bulunan 3 nokta simgesine tıklayın

Adım 4: Şimdi, karşımıza çıkan seçenklerden bağlantıyı kopyala seçeneğini seçiniz.

İşte bu adımları cyaparak instagram bağlantı adresi kopyalama işlemini tamamladınız.  Şimdi istediğiniz mecra da CTRL+V yaparak bağlantıyı yapıştırabilirsiniz.

 

 

 

Başa dön tuşu