Ekonomi

İcralık olanlara 20.000 TL’ye kadar ödeme verilip, Borçları kapatılacak

Kamu bankaları üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların 20000 TL’ye kadar ödeme alabilmeleri için icralık borçlarını kapattıktan sonra banka şubelerine gitmeleri yeterli olacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan duyuruda, icralık olan borçlarınızı kapatmanız için 20000 TL’ye kadar sizlere, ödemeler gerçekleştirilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanacaksınız. İcralık olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde ödemeleri uygun faizlerle 36 ay vadeli olarak verilmektedir.

Acil kredi ihtiyacı olan vatandaşların başvuru şartlarına uygun olması durumunda, icralık borçlarını kapatmış oldukları kağıtları ile birlikte Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilir.

EMEKLİYE KREDİ

Emekli olan vatandaşlar için daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaşınızı kamu bankalarına taşımanız durumunda, setleri verilecek olan bu kredilerden faydalanmak istiyorsanız, daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve 24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi, seçeneklerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Emekli maaşı alan vatandaşlar, kamu bankalarına uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirirken, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Başa dön tuşu