EkonomiGüncel

IBAN numarasına ödeme olacak! 3 banka birleşti ve açıklama yaptı!

IBAN numarasına ödeme olacak! 3 banka birleşti ve açıklama yaptı! Bankalar üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 banka üzerinden duyuru paylaşıldı. 3 banka üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme verileceği duyuruldu. Vatandaşların tercih etmiş olduğu kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bireysel müşterilere verecekleri destekler ile birlikte hem ihtiyaç kredisi, hem de borçlarını kapatmak için kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm bireysel müşterileriyle birlikte esnaf olan vatandaşların katılabilecekleri bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank müşterisi olması durumunda avantajlı kredi alabileceğini de söylemek isteriz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için uygun faizlerle işlem yapmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar haricinde mobil uygulamalar üzerinden de sizlere destek verilmektedir.

Emekli maaş alan vatandaşlar için daha uygun faiz oranları ile birlikte kredi verecek olan kamu bankaları, maaşlarını kendi bankalarından alan tüm emekliler için düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda özellikle bankadan emekli maaşı alan vatandaşlara öncelik tanınarak kredi verilecek emekli maaş hesaplarınız üzerinden maaş, taşıma işlemleri sonrasında da diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatacaksınız.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle bireysel müşterilere destek vererek, diğer bankadaki olan borçlarında kapatmak için destek olacağını açıkladı.

Başa dön tuşu