Ekonomi

IBAN Numarasına 22000 TL Ödeme Yatıyor! Tek Bir Kere Başvuru Yaparak Hesaba Ödeme Alınıyor

22000 TL iban numaranıza ödeme almak istiyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin 22000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanacak olan yeni kampanya açıklandı. Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi onayı alabilecek ve onaylanan tutar kadar kredilerini aynı gün içinde hesaplarına yatırabilecekler.

Kredi başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda 22000 TL ödemeler, sizin iban numaranızın ev veya banka hesap numaralarınızı yatacaktır. 22000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler iban numaralarına bu ödemeleri almak istiyorsa, başvurularını gerçekleştirecek, kredi imkanından faydalanabilmeleri için hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır. Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilere onay verilmektedir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere, Akbank kredi imkanı sağlıyor. Akbank kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanıyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa, 36 ay vadeli olarak kredi imkanından fark alınabilecek. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank üzerinden kredi alacak olan vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olmaları durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde yapabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yapmak istiyorsanız hemen işlemlerinizi, QNB üzerinden yapabilirsiniz. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacak ve aynı gün içinde kredi ödemesi almış olacaksınız. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olması durumunda, ayrıca internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi alabilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda size en yakın banka şubesine giderek de bu bankadan kredi imkanından faydalanabiliyorsunuz.

 

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilere katılmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç veren bu banka bireysel olarak ihtiyaç kredisi almanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı veriyor.

Başa dön tuşu