EkonomiGüncel

Halkbank’ta banka hesabınız varsa 6 gün içinde 60.000 TL ödeme alabilirsiniz!

Halkbank’ta banka hesabınız varsa 6 gün içinde 60.000 TL ödeme alabilirsiniz! Halkbank üzerinde banka hesabı olan kişiler, 6 gün içinde başvuru yaparlarsa 60.000 TL tutarındaki ödemeleri kendi banka hesapları üzerine alabileceklerdir.

Halkbank tarafından kendi resmi web sitesi üzerinden yapılmış olan açıklama kapsamında, anında nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için çeşitli kampanya duyuruları güncellenmiştir. Buna göre altı gün içerisinde emekli maaşı olan ya da sigortalı olarak çalışan kişiler maaşlarını Halkbank üzerinden alıyorlarsa bu durumda, banka tarafından verilen önemli kampanya fırsatlarını dahil olabilirler. Buna göre banka üzerinde aktif olarak bir banka hesabı bulunan ve üstelik maaşını alan vatandaşlar banka müşterisi de oldukları için bu konuda 60.000 TL tutarındaki nakit ödemelerden hemen faydalana biliyorlar. Dolayısıyla emekli maaş hesabınızı aldığınız banka hesabı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir ve bu durumda emekli maaşınızı Halkbank üzerinden aldığınız için 60.000 TL tutarındaki kredi limitlerinden en düşük faiz oranlarıyla faydalanabilirsiniz. Üstelik 60.000 TL tutarındaki nakit ihtiyaç kredisini kullandıktan sonra bu krediyi, 24 ay gibi bir moda seçeneğe ile geri ödeme fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Özellikle yılın son günlerine girmiş olduğumuz bugünlerde, vatandaşları nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için devlet destekli olarak sunulan bu 60.000 TL tutarındaki kredi için, dilerseniz bankanın mobil uygulaması üzerinden ya da internet bankacılığı iletişim kanalını kullanarak başvuru adamlarını gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularımızı hemen sonuç alırsınız ve yaklaşık 5 dakika gibi bir zaman içerisinde kredi başvuru işlemleriniz onaylanır ve anında 60.000 TL tutarındaki ödemeler banka hesaplarınıza aktarılır.

Başa dön tuşu