EkonomiGüncel

Halkbank ve 2 Bankadan duyuru! TC kimlik numarasına göre 44 bin TL ödeme verilecek!

Ülkemizde bankaların en çok kullandırdığı ürünlerden birisi ihtiyaç kredileridir. Özellikle son zamanlarda ihtiyacımız olduğunda bankalardan ertelemeli olarak kredi almak bizi daha da çok bankaya başvuru yapmak için teşvik etmektedir. Aldığınız ihtiyaç kredilerinde faiz oranı değişmeden 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yaparsanız bankaya borçlarınızı 3 ay sonra ödemeye başlayacaksınız. Sizlerde eğer kredi almak istiyorsanız 44.000 TL ihtiyacınızı aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Üstelik bazı bankalarda hesaplarınız varsa banka şubesine gitmeden de işlem yapmanız mümkündür. 44.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman düşük faizlerle kredi almak istiyorsanız kredi sicilinizin ve kredi notunuzun uygun olması gerekmektedir.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Şartları Nelerdir?

Bankalardan hangi limitle kredi alırsanız alın aynı şartlarda kredi başvurusu yapacaksınız. Banka kredi onayı almanız için kredi puanınızın en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi puanı daha önceki banka çalışmalarınızı düzenli yaparsanız yüksek olur. Ayrıca banka sürekli başvuru yapan ve olumsuz kredi sonucu alan kişilere de kredi vermemektedir. Bu sebeple kredi onayı almak için sürekli başvuru yapmayınız. Öncelikle kredi notunuzu öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra bankalarda gecikmeli durumlarınız varsa bu gecikmeli borçları ödemeniz gerekmektedir.

Şartlara uygun olduğunuzda aşağıdaki bankalardan 44.000 TL 60 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ülkemizin kamu bankası olan ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren Halkbank üzerinden hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler ve en az 6 aylık sigortalı olan kişiler Halkbank üzerinden 3 ay ertelemeli 44.000 TL kredi kullanabilirler. Kredi başvurusu için banka şubesi haricinde internet sitesi ve SMS yöntemlerini de deneyebilirsiniz. Yalnız kredi onayı almak için evraklarınız ile banka şubesine geleceksiniz. Kredi başvurusu onaylanmayan müşteriler banka şubelerinden kefil ile kredi kullanabilirler.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank üzerinden eğer bankaya gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız Akbank internet bankacılığı kullanmanız gerekiyor. Akbank Direkt kredisi olarak verilen bu kredilerde başvuru yaptınız ve onay aldığınızda hemen onaylanan tutar siz kabul ederseniz hesabınıza yatacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuzun yüksek olması durumunda bu kredi onayını alabilirsiniz. Eğer banka şubelerinden 44.000 TL kredi alacaksanız bankaya giderken ihtiyaç kredisi başvuru evraklarını götürmeniz gerekmektedir.

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu

44.000 TL 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın ING şubelerinden kimlikle veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. 44.000 TL’ye kadar verilen bu kredilerde onay alırsanız ve bu bankanın müşterisi iseniz hemen internet üzerinden bankaya gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredilerde kredi notunuza göre faiz uygulanır ve size 3 ay erteleme imkanı verilir.

Başa dön tuşu