EkonomiGüncel

Halkbank hesabı olanlara 50 bin 100 bin ve 150 bin TL ödeme verilecek! Bugün Başladı!

Halkbank hesabı olan vatandaşlara yapılan yeni kampanyada 36 ay vadeli 24 ay vadeli 12 ay vadeli kredi seçenekleri gibi birlikte kendi hesabı olan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Halkbank, 50000 TL ve üzerinde kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi ödemelerinden faydalanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi vereceğini duyurdu.

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olması durumunda ise emekli maaş hesapları, bu banka üzerindeyse hem ihtiyaç kredisi, hem borç kapatma kredisi hemde emekli promosyon alabilecek. Halkbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken, kamu bankası olmasından dolayı uygun faiz oranları ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlamaya devam edecektir.

Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda kredi başvurularını gerçekleştirerek, ne gibi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen kredi şartları dahilinde kredi ödemeleri 7 24 yapılmaktadır. Banka hesabı olan ve banka hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi alan vatandaşlar da kredi kullanabilmektedirler.

Halkbank üzerinden eğer 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka sadece sizlere 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını açıkladı. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 5 dakika içinde sonuç verecektir.

Emekli olan ve emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Emekli maaşınızı internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kullanmış olduğunuz krediler ile birlikte almak istiyorsanız,

Halkbank Mobil uygulamasını kullanabilmeniz için banka şifresi oluşturmanız gerekiyor. Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenen bir modeldir.

Halkbank düşük faiz oranlarıyla birlikte vatandaşlar, ihtiyaç kredisi vermeye devam edecek ve özellikle kendi banka müşterilerine ayrıcalık tanıyacaktır.

Başa dön tuşu