Ekonomi

Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan duyuru: 7 gün içinde 100.000 TL nakit ödemesi alın!

Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan duyuru: 7 gün içinde 100.000 TL nakit ödemesi alın! Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank, başvuru yaparak kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Kredi notunuza göre işlem yapacağınız bu kredilerde, bankalar belirli şartlar dahilinde kredi işlemlerinizi yapacak.

7 gün içinde 100 bin TL kredi…

7 gün içinde 100 bin TL kredi almak için başvuru yapmak gerekiyor. Bu günler içinde düşük faizli kredi alacaksınız ve Halkbank kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. Kampanyaya katılmak isteyenler emekli ise emekli maaşlarını bu bankadan alması gerekmektedir. Emekli maaşlarınızın hesapları üzerinden kredi başvurusu yaparak onay alan herkes, başvuru sonrasında hesaplarına ödeme alacaklardır.

Halkbank kredi başvurusu…

Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen bireysel müşterilerin özellikle emekli olmaları durumunda maaşlarını bu banka üzerinden alması veya maaş, taşıma yapması durumunda kritik kampanyasına katılabiliyor. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor, banka tarafından istenmektedir. Halkbank Şubeleri üzerinden ve bankada internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak yüz bin TL için ön onay alabilirsiniz.

Başa dön tuşu