EkonomiGüncel

Halkbank emekliye 40.000 TL gelir belgesiz emekli kredisi ödemesi yapacağını ve aralık ayı sonuna kadar işlem yapılacağını açıkladı

Halkbank aralık ayı içerisinde başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte emekli olan vatandaşlara 40.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 40 bin TL kredi ödemesi verileceği ve bu ödemelerde şartlara uygun olan tüm vatandaşlara hesaplarına yatırılarak ödemeler kullandırılacağı açıklandı.

2022 aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına sadece emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar veya ilk defa Halkbank şubesine emekli maaşını taşıyan vatandaşlar vermektedir. Halkbank emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere 36 ay vadeli Kredi ödeme tablosu oluşturarak almış oldukları kredilerin geri ödemelerini yapmaktadırlar.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda 40.000 TL kredi ödemesi alan tüm emeklilere ayrıca kredili mevduat hesabı olarak artı para ₺5.000 ödeme verilmekte olup bu parayı da dilerseniz 12 taksitle geri ödemesini düşük faizlerle sağlayabilirsiniz.

Halkbank emekli kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank emekli kredisi haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar borç kapatma kredisi de almak istiyorlarsa sadece banka şubeleri üzerinden bu işlemleri yapacağını söylemek istiyoruz.

Başa dön tuşu