EkonomiGüncel

Halkbank, Emekli maaş alan vatandaşlara yüksek limitli ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını açıkladı!

Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlara yüksek limitli ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını açıkladı. Halkbank, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların emekli maaşlarının bu bankalara taşımaları halinde kredi ödemeleri, istedikleri zaman hesaplarına yatırılarak kullandırılacağı açıklandı.

Halkbank: 100000 TL‘ye kadar vermiş olduğu kredilerde 24 ay vadeli olarak sizlere Ödeme Tablosu hazırlarken, kredi kullanacak olan vatandaşları, belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerine hemen aynı gün içinde vermektedir. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda kredi işlemlerini gerçekleştirerek, uygun faiz oranlarıyla birlikte ödeme, ağlamak isteyen vatandaşlar, hem en aynı gün içinde kredi işlemlerini yapması için maaş taşımasını yapmasını istemektedir.

Emekli maaşınızı kamu bankası olan Halkbank şubelerine taşımanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarımıza yatırarak aynı gün içinde dilerseniz, borç kapatma kredisi olarakda kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların, eğer konut kredisi ve taşıt kredisi ihtiyacı olması durumunda da banka bu kişilere destek vermektedir.

Halkbank Emekli Kredisi Kampanyası!

Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden almanız durumunda banka kredi puanınız düşük olsa bile bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi söylemek istiyoruz. Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlara ihtiyaç kredisi konusunda hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Emekli maaşınızı ilk defa Halkbank’a taşıdıysanız banka sizlere 750 TL’ye varan emekli promosyon imkanından da faydalandırarak daha yüksek limitlerde ihtiyaç ve borç kapatma kredisi kullandırmakta. 100 bin TL’ye kadar kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredisinde 24 ay vadeli olarak işlem yapabilecek. 50000 TL’ye kadar kullanmış olduğunuz kredilerde ise 36 ay vadeli kredi kullanmış olacaksın. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru yapacak olan vatandaşlar istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Başa dön tuşu