EkonomiGüncel

Halkbank 5 dakika içinde ATM kartı üzerinden 20.000 TL ödeme veriyor

Halkbank 5 dakika içinde ATM kartı üzerinden 20.000 TL ödeme veriyor. Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank, yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 20000 TL kadar sizlere kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, uygun faiz oranları ile birlikte bu bankaların başlatmış oldukları düşük faiz oranları ile birlikte verilecek ihtiyaç kredilerinden faydalanabilmektedirler.

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Halkbank kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin bireysel müşteri olması durumunda kredi puanı 1200 üzerinde olmasıyla birlikte aynı zamanda kredi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması tarafından onaylanmaktadır.

Halkbank, emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyada ise Emekli Kredisi adı altında vermiş olduğu tüm kredilerde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini duyurdu.

Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasını emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde düşük faizlerle bu bankadan hemen aynı gün içinde 20000 TL 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu