Ekonomi

Halkbank 1 gün sonra başlayacak dedi! Bankadan müdür açıklama yaptı! Emekliye Müjdeli Haber

Emekli maaş alan vatandaşlar için Halkbank üzerinden hem emekli promosyonu, hem de ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla ilgili bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Emekli maaşınızı ilk defa Halkbank şubelerine taşıyarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, takip ihtiyacınızın olması durumunda, şubelere gitmeden yapacağınız işlemlerde Halkbank, sizlere 5 dakika içerisinde kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek için şubelere gitmeden, Halkbank, mobil uygulaması üzerinden internet şifresi alabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden internet şifresi oluşturarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde 50000, TL ile 100 bin TL arasında 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm emekliler için emekli kredisi verilirken, ayrıca diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçları, kapatılmak istenmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde kredi ödemeleri verilecek ve onaylanan bu kredi karı şartlara uygun olarak sizleri kullandırılacaktır. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Halkbank, detaylı, kredi kampanyasını duyurdu.

Başa dön tuşu