Ekonomi

Gece resmi gazetede yayımlandı! Emekliye 20.000 TL ek ödeme verileceği kesinleşti: 3 banka birleşti

Gece resmi gazetede yayımlandı! Emekliye 20.000 TL ek ödeme verileceği kesinleşti: 3 banka birleşti. Emekli maaşını alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 20000 TL gelir belgesiz kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, ödeme alabileceğiniz bu kampanyaları, sizlerde katılmak istiyorsanız, emekli maaş hesaplarınız üzerinden 20000 TL ödeme alabileceğiniz, bankalar açıklandı.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda, kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerden yararlanmak şartıyla birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilerek başvuru gerçekleştirmeniz durumunda, hesabınıza yatırılmaktadır.

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek ödemesi vermektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda ve daha önce o kendi bankasından kredi ve kredi kartı kullanımı düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubeleri üzerinden de internet üzerinden yaptırmaktadır.

EMEKLİLERE ÖDEME

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için başlattığı kampanyada 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 20000 TL krediye internet bankacılığı uygulamaları üzerinden vatandaşların hesaplarına yatırmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için şartları uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de vatandaşlara 20000 TL kredi ödemesi vermektedir.

Başa dön tuşu