Ekonomi

Gece duyuruldu! Bugün ve yarın ödeme alacaksınız! Kampanyaya emekliler katılıyor

Gece duyuruldu! Bugün ve yarın ödeme alacaksınız! Kampanyaya emekliler katılıyor. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde bu bankalar üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularını 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırabilirsiniz. Emekli olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız, 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi başvurusu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapılmaktadır. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, şubelere giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara emekli maaşları bu bankalar üzerinde olmaları durumunda, şubeler üzerinden de diledikleri zaman, kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi kullanabileceği haberi verildi.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi almak isteyenler başvuru yapmak için banka internet bankacılığı veya banka internet şubesini kullanabilirler.

Bu şekilde yapılan kredi başvurularında banka 5 dakika içinde sonuç alacak ve kredileri hemen hesaplarına atacaklardır. Kredi notuna göre işlem yapacak olan kişilere banka hemen sonuç veriyor, ve sonuca göre kredileri hemen hesaplara atıyor.

Başa dön tuşu