EkonomiGüncel

Gece açıklandı! Resmi gazetede yayına girdi! Emekli ve Çalışana 100.000 TL ödeme!

Emekli maaş alan vatandaşlar ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 100000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorlarsa, Resmi Gazetede yayınlanan bu haber ile birlikte hemen işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde 24 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırarak sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak nakit ihtiyacınızın olması durumunda da hızlı bir şekilde hemen aynı gün içinde saptığımız ödemeler yaptırabileceksiniz.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurularını Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine giderek yapabilmektedirler. 100000 TL kredi onayı almanız durumunda sizlere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulurken, diğer bankadaki olan güncel ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için de destek kredilerinden faydalanmanız için olanak sağlanacaktır.

100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar, diğer bankadaki olan borçlarını kapatmaları içinde destek olurken, en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı devlet destek olarak verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, başvurularını gerçekleştirecek kişiler internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formu doldurarak işlem yapabilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı da sağlamaktadır.

Başa dön tuşu