EkonomiGüncel

Gece 22’de Açıklandı! Emekliye Müjdeli Haber: EK Ödeme limitleri belli oldu!

Gece 22’de Açıklandı! Emekliye Müjdeli Haber: EK Ödeme limitleri belli oldu! Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı.

Emekli olan kişiler eğer daha önce kamu bankaları üzerinden nakit kredi kullandılarsa düzenli olarak bu kredileri ödemeleri halinde maaş müşterisi olması ile birlikte emekli maaş hesapları üzerinden kamu bankaları aracılığı ile birlikte ek ödeme kredisi alacak.

Emekli maaş hesaplarınız aracılığı ile birlikte uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi alacağınız bu kredilerde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, sizlere öncülük yapacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerini gerçekleştirmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu kredilerden faydalanmak istiyorsanız hemen aynı gün içinde kredi ödemenizi alabileceğiniz, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine gidebilirsiniz. 50000 TL kadar sizlere verilecek olan bu kredilerden faydalanarak, nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere verilecek olan bu krediler haricinde borç kapatma kredisi olarak da ihtiyaç kredisiyle birlikte borç kapatma, kredisini aynı anda kullanabilirsiniz. 50000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

Başa dön tuşu