EkonomiGüncel

Garanti ve Ziraat Bankası Yeni Bir Nakit Duyuru Paylaştı! 24 Ay Vadeye Kadar Sizlere 100.000 TL Ödeme Verilecek!

Garanti ve Ziraat Bankası Yeni Bir Nakit Duyuru Paylaştı! 24 Ay Vadeye Kadar Sizlere 100.000 TL Ödeme Verilecek! 100 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanacak olan kişiler eğer düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi almak istiyorlarsa, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya katılarak istedikleri zaman kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Nakit ihtiyacı olan kişiler, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yapmış olunan bu kampanyalar, kasım ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde uygun faiz oranlarından yararlanarak 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi alabilmektedir. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacak olan bu iki banka üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kullanabilmektedir. Garanti Bankası ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve kredi almak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli kredi kampanyalarına sadece 50000 TL’ye kadar katılabilir. 50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadeli işlem yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası kredi başvurusu

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara aynı gün içinde Kredi ödemeleri verilecek ve onaylanan bu krediler aynı gün içinde hesaplarımıza yatarak kullandırılacaktır. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden 100.000 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Kredi başvurularını en yakın banka şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte yapabilmektedir.

Banka şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte Kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar aynı gün içinde hemen hesaplarına ödemeler alabilmektedirler. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılarak verilecek ve verilmiş olan bu sorgulama sonrasında sonucunuz cep telefonuna gelecek olan kısa mesaj ile bildirilecektir.

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için aynı gün içinde destek ödemeleri yapılacak ve özellikle emekli olan vatandaşlar bu kredileri almak istiyorlarsa emekli maaşı hesapları üzerinden maaş başvurusu ile birlikte promosyon işlemlerini de yaparak Kredi kullanabilecek.

Başa dön tuşu