EkonomiGüncel

Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası Açıklama Yaptı! ATM Üzerinden ve İnternetten 30.000 TL Ödeme

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan açıklamada, ATM ve internet üzerinden 30000 TL’ye kadar gelir belgesiz, yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılan açıklamada, özellikle banka müşterisi olan ve daha önce bu bankalar üzerinden kredi kullanmış olan tüm vatandaşlara 30000 TL’ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşların, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi politikalarına uygun olarak hızlı bir şekilde kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz de söylemek isteriz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kullanabileceğiniz kredi kampanyaları ile birlikte destek kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda destek kredilerinden faydalanabilecekler. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi işlemlerini gerçekleştirerek, onay alacak olan tüm bireysel müşterilerim 5 dakikada sonuç alabilecekleri, kampanya hazırlandı.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi…

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek. Özellikle başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmeniz mümkün olmaktadır. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, onay alan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere hemen aynı gün içinde sonuç alabileceğiniz kredi paketi hazırladı. Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermesi durumunda başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi onay alacak olan tüm vatandaşlara banka hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan tutar hesabına yatırır.

Garanti Bankası ile birlikte Yapı Kredi Bankasının yapmış olduğu tüm kampanyaları ve güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu