Ekonomi

Garanti BBVA ve Akbank duyurdu! Banka hesaplarına ödemeler yapılacak! Emekli hemen alabilecek kampanya…

Garanti BBVA ve Akbank duyurdu! Banka hesaplarına ödemeler yapılacak! Emekli hemen alabilecek kampanya… Garanti Bankası ve Akbank üzerinden emekli maaşı hesaplar aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklandı. Emekli olan kişiler için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri 75000 TL’ye kadar ödemelerde 24 ay vadeli kredi ödemesi yapılarak gelir belgesi olarak size destek kredisi ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanacaksınız.

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 75000 TL’ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara, Garanti Bankası Akbank tarafından başlatılan bu kampanyalarda destek kredisi adı altında sizlere, ödemeler yapılacak.

Emekli maaşınız eğer Garanti Bankası ve Akbank tarafından alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen emekliler, 75000 TL ödeme almak istiyorlarsa öncelikli olarak bu banka üzerinden bir maaş alması istenmektedir. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu şubelere giderek kimliğinizle birlikte kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank

Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, işte bu banka üzerinden 75000 TL kredi ödemesi almak istiyorlarsa, kartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına yatıracakları ödemeleri Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapabilmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapmak için yapılan bu sistemde internet bankacılığı şifresi oluşturmanız, banka tarafından istenmektedir.

Başa dön tuşu