EkonomiGüncel

Garanti BBVA duyurdu! Banka müşterisi olanlara hemen “5 dakika” içinde ödeme!

Garanti BBVA duyurdu! Banka müşterisi olanlara hemen “5 dakika” içinde ödeme! Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde uygun faizlerle kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle banka müşterisi olan kişilere istedikleri zaman kredi ödemeleri bireysel olarak veriliyor.

Garanti Bankası tüketici kredisi kampanyası adı altında yapılacak olan bu kredilerde kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere verilecek olan 5 dakika içerisindeki krediyi Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde ödenmektedir. 5 dakika içerisinde kredi başvurunuzu Garanti Bankası üzerinden yapacak olan tüm bireysel müşterilerin ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmeleri için öncelikli olarak banka müşterisi olarak internet şifresi oluşturması gerekir. Oluşturmuş olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurunuzu internet sitesinden internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

nakit kredi başvurusu…

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin kredi şartlarına uygun olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni bir kredi kampanyası hazırlandı.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için başvurularına 5 dakika içerisinde yaparak hesaplarına ödemeler alabilmektedirler.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyorsa, en az 3 aydır aynı işyerinde, sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir.

Başa dön tuşu