Ekonomi

Garanti BBVA Bankası 44.000 TL Nakit Ödemesi Duyurusu Umut Verici… Bankadan Hesabı Olanlar ve Olmayan Herkes Alacak

Garanti BBVA Bankası 44.000 TL Nakit Ödemesi Duyurusu Umut Verici… Bankadan Hesabı Olanlar ve Olmayan Herkes Alacak. Garanti Bankası ocak ayı içerisinde başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte 44000 TL‘ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirerek, bu bankanın paylaşmış olduğu kredi kampanyalarına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen kişilere 44000 TL’ye kadar kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Emekli olan kişiyle birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların aynı gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek. Garanti Bankası şube yetkisi onayında kredi ödemeleri alabileceği haberi verildi.

Garanti Bankası kredi başvuru şartları…

Garanti Bankası kredi kampanyasına katılmak için bankanın başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi puanı 1100 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Sigortalı olarak çalışan kişiler, son iş yerlerinde, sigortalılık sürelerinin en az 3 aydır olması gerekiyor. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını Garanti Bankasına taşıyarak, kredi başvurularında bulunabilmektedirler. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşları bu hemen aynı gün içinde işlem yapılarak kredi ödemeleri verilmektedir.

Garanti Bankası kredi başvurusu…

Garanti Bankası üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın paylaşmış oldu. 44000 TL kredi başvurusu hakkında bilgileri internet sitesi üzerinden de öğrenebilirsiniz.

  • Garanti Bankası üzerinden de 44 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli olarak Kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.
  • Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler Garanti Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesini verdikten sonra kredi başvurusunda bulunabilir.
  • Kredi kullanacak olan kişiler sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsa en az 3 aylık bir sigortasının olması gerekiyor.

Eğer emekli iseniz de emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden almanız gerekmektedir. 44 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsunuz sadece banka şubesinden işlem yapabilirsiniz. Banka şubesi haricinde banka maalesef müşterilerine onay vermiyor. Garanti Bankası üzerinden internet üzerinden internet bankacılığı kullanarak kredi kullanmak istiyorsanız 50.000 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu