EkonomiGüncel

Garanti Bankası Yüksek Limitli Kredi Başlattı! Uygun Faizlerle Ödemeler Olacak!

Garanti Bankası Yüksek Limitli Kredi Başlattı! Uygun Faizlerle Ödemeler Olacak! Garanti Bankası, başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle kredi ödemeleri yapacağını açıkladı.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşların uygun faizlerle kredi işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu ödemelerden faydalanabilmeleri için 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğreneceğim de söylemek istiyoruz.

En yakın banka şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabildiğiniz gibi, ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de sizler için verilecek olan 120000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

120000 TL kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman sizlere, 12 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulacak ve diğer bankalardaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için de destek kredilere ödenecektir.

120000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası yapan bankalardan birisi de Garanti Bankası olmaktadır. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir, para ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden 12 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda en az 3 ay sigortalarının yatmış olması gerekiyor.

Emekli olan kişilerde 120000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını Garanti Bankasına taşıması şartı vardır.

Garanti Bankası, 120000 TL kredi başvurusu banka şubelerinden yapılabildiği gibi, ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de hızlı bir şekilde yapılıyor.

Başa dön tuşu