Ekonomi

Garanti bankası ve 2 bankadan açıklama: 30.000 TL nakit ödemesi almak isteyenlere müjde

Garanti bankası ve 2 bankadan açıklama: 30.000 TL nakit ödemesi almak isteyenlere müjde. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte nakit ödemesi 30000 TL olarak verilecek.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından, sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirmek için kredi puanınızın da uygun olması gerekiyor.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ihtiyaç kredisi başvurunuzu bireysel müşteri temsilcisi üzerinden halledebilirsiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların uygun faizlerle kredi işlemleri yapılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplarına hızlı bir şekilde internet üzerinden de yatırılacak.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar isterlerse banka şubelerine giderek işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinde yaptıkları gibi kimlikleriyle birlikte gişe personeli veya bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilir. Sms ile de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, hemen ne kadar onay aldıklarını görebiliyor.

Başa dön tuşu