Ekonomi

Garanti bankası ve 1 bankadan daha açıklama geldi! Banka müşterisi olmanıza gerek yok, 45000 TL ödenecek

Garanti bankası ve 1 bankadan daha açıklama geldi! Banka müşterisi olmanıza gerek yok, 45000 TL ödenecek. Garanti Bankası ve TEB Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında 45000 TL kredi ödemesi alacak olan kişilere 36 ay vadeli, kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak kredi puanına göre, kredi ödemesi verilmektedir.

2 banka üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda sizlere işlem yapılacak ve kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi ödemelerinden faydalanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların sadece bireysel müşteri olması durumunda kredi ödemesi alabilmektedir.

Garanti Bankası ve TEB Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız tüm işlemler gibi, TEB Bankası da kendi mobil uygulaması ve cep telefonları üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan bankalardan birisidir. Ocak ayı sonuna kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu iki banka üzerinden de işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, şubelere gitmeden, Garanti Mobil uygulaması üzerinden 7 24 kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

45000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların TEB Bankası üzerinden cep telefonları aracılığı ile birlikte SMS ile kredi başvurusunda bulunabileceği kampanyada başladı. başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler TC kimlik numarasına 44 66 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bu banka üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Başa dön tuşu