Ekonomi

Garanti Bankası, kendi müşterilerine 20000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda 20000 TL’ye kadar ödeme alacak olan kişilerin bireysel müşteriler olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek.

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 20000 TL kredi kullanmaları durumunda, 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilecek. Garanti Bankası nakit ihtiyacı olan tüm kendi müşterilerine düşük faiz oranları ile birlikte ocak ayı sonuna kadar yapacağı bu kampanyada, başvuruları da kolay bir şekilde almaktadır. Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm bireysel müşterilerin banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda sigortalı olarak çalışıyorsa veya emekli olmaları durumunda kredi kullanabilmektedir.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda kredi işlemlerine hemen aynı gün içinde yapabiliyor.

Garanti Bankası, mobil uygulamasını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, banka müşterisi olmanız durumunda internet üzerinden düşük faizli ve masrafsız gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası şubelerine giderek kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek nakit ödeme alabilmektedir.

Başa dön tuşu